ETS TUR BUDAPEŞTE-THY -RAMAZAN BAYRAMI-3 GECE
Kontenjan Var 14.06.2018 / 17.06.2018 399 €

ETS TUR BUDAPEŞTE-THY-3 GECE RAMAZAN BAYRAMI

BUDAPEŞTE THY 14 HAZİRAN  2018 / 3 GECE  399 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 


  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Budapeşte gidiş, Budapeşte İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldızlı otelde Budapeşte'de toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik şehir turu
  • Ets Tur Türkçe tur liderlik hizmeti
  • Alan - otel - alan şehirler arası transferler
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)


1.Gün
İstanbul, BudapeşteGezimizin ilk günü, kalkıştan dört saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor.
Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Budapeşte. Şehre vardığımızda özel otobüslerle panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Kahramanlar Meydanı, Opera, Eski Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi göreceklerimiz arasında. Günün devamında misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenen Macar Folklörü ve Çigan Gecesi'ne katılabilirler. Ardından otele transfer ve serbest zaman.
Ekstra gezi: Macar Folkloru ve Çigan Gecesi Yetişkin: 55 Euro / Çocuk (2-12 Yaş) : 30 Euro
Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan olsa gerek. Bu gezide gideceğimiz restoranımızda hem yerel içeceklerin hem de dünyaca ünlü gulaş çorbası başta olmak üzere Macar mutfağının tadına bakacak, bir diğer taraftan da Macar Dansı ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Unutmadan belirtelim, sizler de şovun birer parçası olabilirsiniz.
2.Gün
BudapeşteSabah kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra Estergom, Visegrad ve Szentendre Gezisi’ne katılabilirler. Bu turumuzun ardından misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri Tekne Gezisi'ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Estergon, Visegrad ve Szendentre Gezisi Yetişkin: 65 Euro / Çocuk(2-12 Yaş) : 35 Euro
Bu turumuzun ilk durağı Ezstergom’a varışın ardından yaklaşık 150 yıl Osmanlı himayesinde kalmış kentin tarihi kalesini ve Macar Katolik Kilisesi'nin merkezi Ezstergon Bazilikası'nı görüyoruz. Öğle yemeğini Visegrad'da krallar ve kraliçeler gibi dönemin Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda alıyoruz. Alışveriş için Szentendre isimli küçük bir kasabaya gidiyor ve burada Macaristana özgü uygun fiyatlı el işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb. pek çok şeyi bulabiliyorsunuz.
Ekstra gezi: Tuna Nehri Tekne Gezisi30 Euro (Çocuk İndirimi Yoktur)
Avrupa’nın en iyi ışıklandırılmış şehri olan Budapeşte’yi ikiye bölen Tuna Nehri'nin her iki yakasındaki güzellikleri görebilmeniz için düzenlenen tekne turumuzda Türkçe anlatımları dinleyerek kentin tarihsel dokusu hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Geceleri aydınlatılan binaların muhteşem görüntüsünü seyrederken bir yandan da size ikram edilen içeceğinizi yudumlayacaksınız.
3.Gün
BudapeşteSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Viyana Gezisi’ne katılabilirler. Keyifli gezimizin ardından otelimize dönüyoruz ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Viyana Gezisi90 Euro
Sabah yapılan keyifli kahvaltı sonrası özel otobüslerle Viyana’ ya hareket ediliyor. Yapılacak şehir turunda Opera Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Parlamento Binası, Burg Theatre, Tarihi Şehir Meydanı, üniversite, Schonbrunn Sarayı, Belvedere Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri keşif noktalarımız.
4.Gün
Budapeşte, İstanbulSabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve tur lideriniz belirleyeceği saatte buluşma. Havalimanına transfer ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’a dönüyoruz. Gezimizin sonu.
ETS TUR BUDAPEŞTE-THY -RAMAZAN BAYRAMI-3 GECE
ETS TUR BUDAPEŞTE-THY -RAMAZAN BAYRAMI-3 GECE
ETS TUR BUDAPEŞTE-THY -RAMAZAN BAYRAMI-3 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.