THY İle Phuket Kurban Bayramı | 7 GECE
Kontenjan Var 19.08.2018 / 26.08.2018 1449 $

THY İle Phuket Kurban Bayramı | 7 GECE  • Türk Havayolları ile İstanbul / Phuket / İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
  • Seçtiğiniz otelde 7 gece konaklama
  • Açık büfe sabah kahvaltıları
  • Havalimanı / otel / havalimanı transferleri
  • Lokal rehberlik hizmetleri (İngilizce)

TUR PROGRAMI


1.Gün
İstanbul,Phuketİstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK172 sefer sayılı uçuşu ile 14.30 da Phuket’e hareket. Uçakta gece yolculuğu.
2.Gün
PhuketYaklaşık 9,5 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 04:00’de Tayland’ın en popüler tatile beldesi olan Phuket’e varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, özel karşılama ve sizi bekleyen özel aracımız ile, Phuket’in en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Yorgunluğunuzu atabilir ya da deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama otelimizde. (Check-in saatinden çok önce varılması sebebiyle, varışınızı takiben odanızı alabilmek adına, bir gün önceki gecenin de satın alımı yapılmıştır.)
3.Gün
PhuketKahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Phuket Adası Turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Phuket Adasının muhteşem güzelliklerine tanıklık etme şansını yakalayacaksınız. Turumuz otelden alınmanızla başlayarak, Phuket Town olarak tabir edilen bölgede Malacca tarzı evleri, yerel çarşıyı; ünlü Wat Chalong Tapınağını ve en güzel fotoğrafların çekilebileceği seyir tepesini ziyaret ediyoruz. Bu turun ardından dileyen misafirler için Thai masajını tanıma ve deneyimleme imkanı da olabilecektir. Tur bitiminde otelimize dönüş ve geceleme otelinizde.
4.Gün
PhuketKahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük Phi Phi Adası Turuna katılabilirler. Otelinizden sürat motorunun kalktığı limanlardan birine transfer olmanız ile başlayan turumuz; Phi Phi Adasına yolculukla devam edecek. Yol esnasında, Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bey görülecek. Adalardan birinde öğle yemeğinin ardından, Phi Phi Adasında serbest zaman tanınacak. Buradaki muhteşem güzellikteki koyda yüzebilir ve turkuaz suların tadını çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.
5.Gün
PhuketSabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan James Bond Adası Turuna katılabilirler. Otelinizden katamaranların kalktığı küçük limana transferin ardından, James Bond filmlerinin burada çekilmesinin ardından, dünya çapında üne kavuşan adaya hareket. Katamaran yolculuğunuz esnasında, Tayland’ın rüzgar ve dalga aşınmaları sonucu şekillenmiş ve muazzam güzellikte bir yapıya kavuşmuş kayalarını fotoğraflayabilirsimiz. Tur esnasında, katamaranların demirlediği bir bölümde, kanolara binerek, ilginç mağara oluşumları içerisinde gezinebilir, doğal havuza dönmüş alanlarda yüzmenin tadına varabilirsiniz. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme otelimizde.
6.Gün
PhuketSabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Tiger Kingdom isimli kaplanlarla dolu merkeze gidebilirler. Burada boy boy kafeslenmiş kaplanlarla yakınlık kurabilir, onları besleyebilir ya da fotoğraf çektirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
7.Gün
PhuketSabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Alışveriş yapabilir ya da Thai mutfağının zengin çeşnisini deneyebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
8.Gün
Phuket, IstanbulErken sabah kahvaltısından sonra dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Türk Havayolları’nın TK173 sefer sayılı uçuşu ile 05:30’da İstanbul’a hareket. Aynı gün, yerel saat ile 12:00 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.


THY İle Phuket Kurban Bayramı | 7 GECE
THY İle Phuket Kurban Bayramı | 7 GECE
THY İle Phuket Kurban Bayramı | 7 GECE
THY İle Phuket Kurban Bayramı | 7 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.